SM450408-2
Manufacturer
DB Unlimited
VIGOR # :
Description
DYNAMIC SPEAKER
Catalog
Speakers
DataSheet
SM450408-2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Technology:Magnetic
Type:General Purpose
Frequency Range:450 Hz ~ 10.0 kHz
Frequency - Self Resonant:450Hz
Impedance:0.197" (5.00mm)