HOLZSCHRAUBE, SCREWS, SPECIAL4X25MM PE-BAG
Manufacturer
VISATON
VIGOR # :
Description
SCREWS
Catalog
Accessories
DataSheet
HOLZSCHRAUBE, SCREWS, SPECIAL4X25MM PE-BAG PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Screw
Material:-
Color:Black
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AD 25 H
AD 25 H
ADAPTER
X-OVER PA 110 H ST
X-OVER PA 110 H ST
CROSSOVERS / WEICHEN
BF-3320-000
BF-3320-000
ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
CMPX184K27AL150B-18X13.5X7.5
CMPX184K27AL150B-18X13.5X7.5
CMPX-X2 FILM CAP 0.18UF 10%
RD37M10HTZ
RD37M10HTZ
CONN D-SUB PLUG 37POS CRIMP
GA1210H103MBXAT31G
GA1210H103MBXAT31G
CAP CER 10000PF 25V X8R 1210