C3391-24.000
Description
XTAL OSC XO 24.0000MHZ HCMOS SMD
DataSheet
C3391-24.000 PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:24 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):18mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.283" L x 0.205" W (7.20mm x 5.20mm)
Height - Seated (Max):0.071" (1.80mm)