CO4605-156.250-EXT-TR
Description
XTAL OSC XO 156.2500MHZ CMOS SMD
DataSheet
CO4605-156.250-EXT-TR PDF
Type Description
Series:CO46
Type:XO (Standard)
Frequency:156.25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):45mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.071" (1.80mm)