PSD48H0AZBX-A(2).Z.GN
Manufacturer
Sunon
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 170X51MM 48VDC
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
PSD48H0AZBX-A(2).Z.GN PDF
Type Description
Series:PSD
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:48VDC
Size / Dimension:Rectangular/Rounded - 170mm L x 150mm H
Width:51.00mm