PMD2406PKB2-A.(2).GN
Manufacturer
Sunon
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
PMD2406PKB2-A.(2).GN PDF
Type Description
Series:MagLev® PMD
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 60mm L x 60mm H
Width:20.00mm