PMD1208PHB1-A.(2).GN
Description
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC
DataSheet
PMD1208PHB1-A.(2).GN PDF
Type Description
Series:MagLev® PMD
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 80mm L x 80mm H
Width:15.00mm