PMD4807PTB1-A.(2).GN
Manufacturer
Sunon
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 70X25MM 48VDC WIRE
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
PMD4807PTB1-A.(2).GN PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:-
Size / Dimension:-
Width:-
Air Flow:-
Static Pressure:-
Bearing Type:-
Fan Type:-
Features:-
Noise:-
Power (Watts):-
RPM:-
Termination:-
Ingress Protection:-
Operating Temperature:-
Approval Agency:-
Weight:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AFB0812LB-F00
AFB0812LB-F00
FAN 80X80X15MM
9HV1248G1001
9HV1248G1001
DC AXIAL FAN 120X120X38MM TACH
109L5724H502
109L5724H502
DC AXIAL FAN 172X150X51MM
77796
ULTRA DRIVER 26INONE SECURITY BI
CDR32BP471BKMPAC
CDR32BP471BKMPAC
CAP CER 470PF 100V BP 1206
PMD4807PTB1-A.(2).GN
PMD4807PTB1-A.(2).GN
FAN AXIAL 70X25MM 48VDC WIRE