Q3-0.005-00-30
Description
THERM PAD 31.75MMX17.78MM BLACK
DataSheet
Q3-0.005-00-30 PDF
Part Status:Active
Usage:TO-66
Type:Pad, Sheet
Shape:Rhombus
Outline:31.75mm x 17.78mm
Thickness:0.0050" (0.127mm)
Color:Black
Thermal Resistivity:0.35°C/W
Thermal Conductivity:2.0W/m-K