Q3-0.005-00-105
Description
THERM PAD 36.83MMX21.29MM BLACK
DataSheet
Q3-0.005-00-105 PDF
Part Status:Active
Usage:SIP
Type:Pad, Sheet
Shape:Rectangular
Outline:36.83mm x 21.29mm
Thickness:0.0050" (0.127mm)
Color:Black
Thermal Resistivity:0.35°C/W
Thermal Conductivity:2.0W/m-K