Q3-0.005-00-22
Description
THERM PAD 15.87MMX5.08MM BLACK
DataSheet
Q3-0.005-00-22 PDF
Part Status:Active
Usage:DO-4
Type:Pad, Sheet
Shape:Round
Outline:15.87mm x 5.08mm
Thickness:0.0050" (0.127mm)
Color:Black
Thermal Resistivity:0.35°C/W
Thermal Conductivity:2.0W/m-K