Q3-0.005-00-25
Description
THERM PAD 25.4MMX6.6MM BLACK
DataSheet
Q3-0.005-00-25 PDF
Part Status:Active
Usage:DO-5
Type:Pad, Sheet
Shape:Round
Outline:25.40mm x 6.60mm
Thickness:0.0050" (0.127mm)
Color:Black
Thermal Resistivity:0.35°C/W
Thermal Conductivity:2.0W/m-K