SP400-0.007-00-94
Description
THERM PAD 30.61MMX30.15MM GRAY
DataSheet
SP400-0.007-00-94 PDF
Part Status:Active
Usage:RH-25
Type:Pad, Sheet
Shape:Rectangular
Outline:30.61mm x 30.15mm
Thickness:0.0070" (0.178mm)
Color:Gray
Thermal Resistivity:1.13°C/W
Thermal Conductivity:0.9W/m-K