SP400-0.007-00-50
Description
THERM PAD 11.1MMX7.92MM GRAY
DataSheet
SP400-0.007-00-50 PDF
Part Status:Active
Usage:TO-126
Type:Pad, Sheet
Shape:Rectangular
Outline:11.10mm x 7.92mm
Thickness:0.0070" (0.178mm)
Color:Gray
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:0.9W/m-K