SPK10-0.006-00-48
Description
THERM PAD 25.4MMX25.4MM BEIGE
DataSheet
SPK10-0.006-00-48 PDF
Part Status:Active
Usage:Rectifier
Type:Pad, Sheet
Shape:Square
Outline:25.40mm x 25.40mm
Thickness:0.0060" (0.152mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.3W/m-K