GP3500ULM--0.100-12-0816
DataSheet
GP3500ULM--0.100-12-0816 PDF
Shape:Rectangular
Outline:406.40mm x 203.20mm
Thickness:0.100" (2.54mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:3.5W/m-K