SP400-0.007-00-22
Description
THERM PAD 15.87MMX5.08MM GRAY
DataSheet
SP400-0.007-00-22 PDF
Part Status:Active
Usage:DO-4
Type:Pad, Sheet
Shape:Round
Outline:15.87mm x 5.08mm
Thickness:0.0070" (0.178mm)
Color:Gray
Thermal Resistivity:1.13°C/W
Thermal Conductivity:0.9W/m-K