106/C-200-E
Manufacturer
GEDORE Tools, Inc.
VIGOR # :
Description
QUICK-RELEASE PULLING LEG 200 MM
Catalog
Accessories
DataSheet
106/C-200-E PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:-
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
KB 6437
KB 6437
IMPACT REDUCER 2.1/2" TO 1.1/2"
MM402E
MM402E
MM402E EDGE WOOD FLUSH CUT BLADE
1123D
1123D
COMP BND PSTN RNG 3-7/8TO4-1/8
0805J5000331MDT
0805J5000331MDT
CAP CER 330PF 500V X7R 0805
VLMS33S1U1-GS08
VLMS33S1U1-GS08
LED RED 2PLCC SMD
S1DB-13-F
S1DB-13-F
DIODE GEN PURP 200V 1A SMB
106/C-200-E
106/C-200-E