630048-GD
Manufacturer
Astro Tool Corp.
VIGOR # :
Description
GAGE PIN ASSEMBLY
Catalog
Accessories
DataSheet
630048-GD PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Gage
For Use With/Related Products:630048
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
9555D
9555D
9555 J910 LATHE COLLET
STRIP BLADE KIT 18AWG
E 4 E-300
E 4 E-300
SPARE HANDLE ASH 300 MM
UTP28X8MBU
UTP28X8MBU
CAT 6A 28AWG UTP PATCH CORD, CM/
AF240GSSCJ-OEM
AF240GSSCJ-OEM
SSD 240GB 2.5" SLC SATA III 5V