JG24-1.5X-45
Description
24G 1.5" IT SERIES TIP ID .015"
DataSheet
JG24-1.5X-45 PDF
Type Description
Series:IT
Package:Box
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Angled 45°
Gauge:24
Outer Diameter:0.022" (0.56mm)
Inner Diameter:0.015" (0.38mm)