JG21-0.5PRO
Description
21G 0.5" POLYPROPYLENE TIP ID .0
DataSheet
JG21-0.5PRO PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Straight
Gauge:21
Outer Diameter:0.038" (0.97mm)
Inner Diameter:0.190" (4.83mm)