JG18-0.5TX
Description
18G 0.5" PTFE TIP ID .042" PINK
DataSheet
JG18-0.5TX PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Straight
Gauge:18
Outer Diameter:0.064" (1.63mm)
Inner Diameter:0.042" (1.07mm)