JG27-0.5HPX-45
Description
27G 0.5" HP SERIES TIP ID .008"
DataSheet
JG27-0.5HPX-45 PDF
Type Description
Series:HP
Package:Box
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Angled 45°
Gauge:27
Outer Diameter:0.016" (0.41mm)
Inner Diameter:0.008" (0.20mm)