JG24-0.25HP
Description
24G 0.25" HP SERIES TIP ID .012"
DataSheet
JG24-0.25HP PDF
Type Description
Series:HP
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Straight
Gauge:24
Outer Diameter:0.022" (0.56mm)
Inner Diameter:0.012" (0.31mm)