JG19-1.5X-45
Description
19G 1.5" IT SERIES TIP ID .033"
DataSheet
JG19-1.5X-45 PDF
Type Description
Series:IT
Package:Box
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Angled 45°
Gauge:19
Outer Diameter:0.043" (1.09mm)
Inner Diameter:0.033" (0.84mm)