JG23-1.5HP-90-ESD
Description
23G 1.5" HP SERIES TIP ID .013"
DataSheet
JG23-1.5HP-90-ESD PDF
Type Description
Series:HP
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Angled 90°
Gauge:23
Outer Diameter:-
Inner Diameter:0.013" (0.33mm)