JG18-1.25HPTTX-ESD
Description
18G 1.25" HIGH PRECISION TAPER T
DataSheet
JG18-1.25HPTTX-ESD PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Tapered
Gauge:18
Outer Diameter:0.840" (21.34mm)
Inner Diameter:0.033" (0.84mm)