JG27-1.5EH
Description
27G 1.5" EAR STYLE TIP ID .009"
DataSheet
JG27-1.5EH PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Straight
Gauge:27
Outer Diameter:0.016" (0.41mm)
Inner Diameter:0.009" (0.23mm)