JG24-1.5HPX-ESD
Description
24G 1.5" HP SERIES TIP ID .012"
DataSheet
JG24-1.5HPX-ESD PDF
Type Description
Series:HP
Package:Box
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Straight
Gauge:24
Outer Diameter:-
Inner Diameter:0.012" (0.31mm)