JG26-0.25HPX-ESD
Description
26G 0.25" HP SERIES TIP ID .009"
DataSheet
JG26-0.25HPX-ESD PDF
Type Description
Series:HP
Package:Box
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Straight
Gauge:26
Outer Diameter:0.018" (0.46mm)
Inner Diameter:0.009" (0.23mm)