JG22-1.5HPX-45-ESD
Description
22G 1.5" HP SERIES TIP ID .016"
DataSheet
JG22-1.5HPX-45-ESD PDF
Type Description
Series:HP
Package:Box
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Angled 45°
Gauge:22
Outer Diameter:0.028" (0.71mm)
Inner Diameter:0.016" (0.41mm)