JG28-0.25HP-ESD
Description
28G 0.25" HP SERIES TIP ID .007"
DataSheet
JG28-0.25HP-ESD PDF
Type Description
Series:HP
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Straight
Gauge:28
Outer Diameter:0.015" (0.38mm)
Inner Diameter:0.007" (0.18mm)