JG21-0.5HP-45
Description
21G 0.5" HP SERIES TIP ID .020"
DataSheet
JG21-0.5HP-45 PDF
Type Description
Series:HP
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Angled 45°
Gauge:21
Outer Diameter:0.032" (0.81mm)
Inner Diameter:0.020" (0.51mm)