JG14-1.5HP-45-ESD
Description
14G 1.5" HP SERIES TIP ID .063"
DataSheet
JG14-1.5HP-45-ESD PDF
Type Description
Series:HP
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Angled 45°
Gauge:14
Outer Diameter:-
Inner Diameter:0.063" (1.60mm)