JG30-0.5HPX-90
Description
30G 0.5" HP SERIES TIP ID .006"
DataSheet
JG30-0.5HPX-90 PDF
Type Description
Series:HP
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Angled 90°
Gauge:30
Outer Diameter:0.012" (0.31mm)
Inner Diameter:0.006" (0.15mm)