JG25-1.0HP-45-ESD
Description
25G 1.0" HP SERIES TIP ID .010"
DataSheet
JG25-1.0HP-45-ESD PDF
Type Description
Series:HP
Gauge:25
Outer Diameter:-
Inner Diameter:0.010" (0.25mm)