JG21-1.5HP-90-ESD
Description
21G 1.5" HP SERIES TIP ID .020"
DataSheet
JG21-1.5HP-90-ESD PDF
Type Description
Series:HP
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Angled 90°
Gauge:21
Outer Diameter:-
Inner Diameter:0.020" (0.51mm)