JG18-0.5HP-90-ESD
Description
18G 0.5" HP SERIES TIP ID .033"
DataSheet
JG18-0.5HP-90-ESD PDF
Type Description
Series:HP
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Angled 90°
Gauge:18
Outer Diameter:-
Inner Diameter:0.033" (0.84mm)