JG22-1.25F-HPTTX
Manufacturer
Jensen Global Inc.
VIGOR # :
Description
22G 1.25" HIGH PRECISION FLEXIBL
Catalog
Dispensing Equipment - Tips, Nozzles
DataSheet
JG22-1.25F-HPTTX PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Tapered
Gauge:22
Outer Diameter:-
Inner Diameter:0.017" (0.43mm)