JG14-1.5X-45
Description
14G 1.5" IT SERIES TIP ID .069"
DataSheet
JG14-1.5X-45 PDF
Type Description
Series:IT
Package:Box
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Angled 45°
Gauge:14
Outer Diameter:0.083" (2.11mm)
Inner Diameter:0.069" (1.75mm)