IMSA-11501S-32B-GFN1
Description
CONN FFC R/A .5MM 32POS
DataSheet
IMSA-11501S-32B-GFN1 PDF
Connector/Contact Type:Contacts, Bottom
Number of Positions:32
Pitch:0.020" (0.50mm)
Termination:Solder
FFC, FCB Thickness:0.30mm
Height Above Board:0.134" (3.40mm)
Features:Solder Retention
Voltage Rating:50V
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
1.0 FPC ZIF BTM CONT EMBT PKG 29
046214010000800/+
046214010000800/+
FPC 0.5MM
FPC 0.5MM
C561LB G/W
C561LB G/W
DISPLAY 7S 0.56" SGL BLUE 18DIP
SML-P12Y3TT86R
SML-P12Y3TT86R
LED YELLOW CLEAR 1006 SMD
DP-241-6-20L
DP-241-6-20L
PWR XFMR LAMINATED 30VA CHAS MT
IMSA-11501S-32B-GFN1
IMSA-11501S-32B-GFN1
CONN FFC R/A .5MM 32POS