IMSA-11501S-32A-GFN1
Description
CONN FFC R/A .5MM 32POS
DataSheet
IMSA-11501S-32A-GFN1 PDF
Connector/Contact Type:Contacts, Bottom
Number of Positions:32
Pitch:0.020" (0.50mm)
Termination:Solder
FFC, FCB Thickness:0.30mm
Height Above Board:0.134" (3.40mm)
Features:Solder Retention
Voltage Rating:50V
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FPC 1.0MM
0.5 FPC ZIF BTM CONT EMBT PKG 52
0.5 FPC HSG ASSY EASYONST11CKTEM
5861106001F
5861106001F
BASED LED T1 3/4 MIDG WHT 6V
17W08953
17W08953
FLAT WASHER, .579 ID, .900 OD, .
IMSA-11501S-32A-GFN1
IMSA-11501S-32A-GFN1
CONN FFC R/A .5MM 32POS