IMSA-11600S-60B-GFN4
Description
CONN FFC VERT .5MM 60POS
DataSheet
IMSA-11600S-60B-GFN4 PDF
Number of Positions:60
Pitch:0.020" (0.50mm)
Termination:Solder
FFC, FCB Thickness:0.30mm
Height Above Board:0.236" (6.00mm)
Features:Solder Retention
Voltage Rating:50V
Quantity Unit Price Ext. Price
CONN FPC TOP 11POS 1.00MM R/A
FPC 1.0MM
CONN 0.5 FPC ZIF ST AU TP 10CKT
28189
BLADE SET ASSORTED W/CASE 15PC
LXA15T600
LXA15T600
DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC
Z8F0823SJ005SG2156
Z8F0823SJ005SG2156
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SOIC
IMSA-11600S-60B-GFN4
IMSA-11600S-60B-GFN4
CONN FFC VERT .5MM 60POS