MNPO-15-WD-18.0-C-N-ETH
Description
MALE NANO-D 15POS 18"
DataSheet
MNPO-15-WD-18.0-C-N-ETH PDF
Type:D-Type, Nano-D
Number of Positions:15
Length:1.50' (457.20mm)