50.011PA/SW/G
Manufacturer
Jacob
VIGOR # :
Description
PERFECT CABLE GLAND PG 11 - SET
Catalog
Cable and Cord Grips
DataSheet
50.011PA/SW/G PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Cable Gland
Cable Diameter:0.20" ~ 0.39" (5.0mm ~ 10.0mm)