APS25AFB064G-4BTM1GWT
Description
SSD 2.5" SATA 15NM MLC 64GB
DataSheet
APS25AFB064G-4BTM1GWT PDF
Type Description
Series:SM210-25
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Size:64GB
Memory Type:FLASH - NAND (MLC)
Form Factor:2.5"
Speed - Read:510MB/s
Speed - Write:205MB/s
Voltage - Supply:5V
Type:SATA III
Current - Max:300mA (Typ)
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Weight:-
Size / Dimension:100.00mm x 69.84mm x 9.30mm