APM2T80SM21032GAS-3BTMG
Description
M.2 SM210-M280 MLC DEVSLP 32GB S
DataSheet
APM2T80SM21032GAS-3BTMG PDF
Type Description
Series:SM210-M280
Package:Bulk
Part Status:Active
Form Factor:M.2 Module
Speed - Read:210MB/s
Speed - Write:46MB/s
Voltage - Supply:3.3V
Type:SATA III
Current - Max:265mA (Typ)
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Weight:-
Size / Dimension:80.00mm x 22.00mm x 15.00mm