APS25AF7032G-4BTM1GT
Manufacturer
Apacer
VIGOR # :
Description
2.5" SATA SSD 15NM MLC DEVSLP 32
Catalog
Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs)
DataSheet
APS25AF7032G-4BTM1GT PDF
Type Description
Series:SM210-25
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Size:32GB
Memory Type:FLASH - NAND (MLC)
Form Factor:2.5"
Speed - Read:380MB/s
Speed - Write:100MB/s
Voltage - Supply:5V
Type:SATA III
Current - Max:240mA
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Weight:-
Size / Dimension:100.00mm x 69.85mm x 6.90mm