APS25AF7064G-4BTT
Description
2.5" SATA3 SSD 7MM HOUSING SLC S
DataSheet
APS25AF7064G-4BTT PDF
Type Description
Series:SS210-25
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Size:64GB
Memory Type:FLASH - NAND (SLC)
Form Factor:2.5"
Speed - Read:530MB/s
Speed - Write:270MB/s
Voltage - Supply:5V
Type:SATA III
Current - Max:460mA
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Weight:-
Size / Dimension:100.00mm x 69.85mm x 6.90mm