APS25AFB256G-4DTM1GWT
Description
SU210-27 PLAST SCL-LITE 256G EX
DataSheet
APS25AFB256G-4DTM1GWT PDF
Type Description
Series:SU210-25
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Size:256GB
Memory Type:FLASH - NAND (MLC)
Form Factor:2.5"
Speed - Read:505MB/s
Speed - Write:390MB/s
Voltage - Supply:5V
Type:SATA III
Current - Max:560mA
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Weight:-
Size / Dimension:100.00mm x 69.84mm x 9.30mm